Sign In

x
#

3 ASLAR MAKİNE PUTZMEİSTER SERVİSİ www.ucaslarmakine.com.tr

Kararlı ve azimli bir yükseliş hikayesi;

Bizler 3Aslar makine olarak, 2001 yılında Ogün TIĞLI,  Mehmet CEYLANve Günaydın ARAT olarak yaptığımız birlikteliğin neticesinde; ikitelli Organize Sanayi Bölgesi Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi A:2 Blok NO: 2 Başakşehir / İstanbul adresimizde kuruluşumuzu gerçekleştirdik.

Bizler Tatko kültürüne 1993 yılında dahil olduk.Tatko şirketinde her anlamda kendimizi yetiştirebilecek deneyime sahip olduktan sonra 2001 yılında kriz esnasında birçok olumsuzluklar cereyan ederken o zaman Tatmak yönetimi ile görüşmelerimiz sonucunda 3 kişi olarak bu işe başladık….

Bir yandan kriz bir yandan yeniden yapılanan bir servis için işler hiç de kolay gözükmüyordu, öyle ki Putzmeister markasına yetkili servis olmak bile işimizi daha da zora sokuyordu.Çünkü Putzmeister 15 ay önce servis ağını bu bölgede kapatmıştır.Müşteriler yedek parça ve servis ücretlerinin aşırı pahalılığını öne sürerek herkes kendine bir servis edinmiş çalışmalarına yetkili olmayan servisler üzerinden devam ediyorlardı.

3 Aslar önce müşteri memnuniyetini ön plana çıkararak bölgemizdeki bütün beton firmalarına yetkili servisimizin tanıtımını yaptık.Yetkili servis kültüründen geldiğimiz için en büyük destekçilerimiz beton firmalarının formenleri ve beton pompalarını kullanan operatörler oldu.Çok uzun uğraşlar sonucu beton firmaları ile tekrar bir çalışma ortamı sağlandı.Bugünlere gelmemizin temelleri atılmış,servis ağımızın her geçen gün büyümesi gerçekleştirilmiştir.

Bölgemizdeki beton firmaları ile yakaladığımız iyi ve güvenilir ilişkilerimiz sonucunda bölgedeki Putzmeister beton pompalarının sayısı aşırı derecede artmış ,3 Aslar bölgenin tek hakimi konumuna gelinmiştir.

 

Başarıyla atılan adımlar;

Bu sektördeden kazandığını yine bu sektöre aktaran 3 Aslar Makine o zamanki Putzmeister yönetiminin aceleci ve yanlış karaları doğrultusunda kendi yerini Silivri’ nin Çanta beldesinde oluşturmak zorunda kaldı. 3 dönüm olan arazinin 1 dönümünü kapalı tesisimizi kurarak  en iyi ve en mükemmeliyetçi bir şekilde hazırlayarak faaliyete soktuk.

Aynı dönem içinde Putzmeister Karadeniz bölge bayisi olarak hazırlıklarımızı yaptık.Trabzon merkezde bölgenin en iyi yerine hiçbir fedakarlıktan  kaçınmadan servisimizi kurduk. Ekip olarak Tatmak kültüründen gelen Karadeniz kökenli kardeşlerimizle birlik ve beraberlik içinde çok deneyimli bir kadro oluşturduk.

İlk defa Karadeniz’de açılan Putzmeister Servisi olarak birçok olumsuzluğun üstesinden gelerek bölgede iyi bir sinerji yakaladık. Müşteri memnuniyetini ve güvenini Karadeniz bölgesinde de sağlayan şirketimiz , Samsun’ a da bir servis açarak bölgedeki şube sayısını 2 ye çıkarmıştır.

Samsun bölgesinde de müşterilerimize kaliteli ve hızlı servis desteği vererek müşteri portföyümüzü geliştirdik.

 

Misyonumuz ve Viyonumuz;

3 Aslar Grubu müşteri ihtiyaçlarının en kısa sürede ve etkin biçimde karşılanması için ‘’önce müşteri memnuyeti’’ kavramını ilke edinmiştir. Servis öncesi teknik danışmanlık, bilgilendirme ve yerinde birlikte çözümler ile başlayan iletişimini bayisi olduğumuz Putzmeister beton pompalarının müşterilerine verimli ekonomik kesintisiz hizmet vermesiyle sürekli iş ortaklığına bakış açısına dönüştürmüş,geliştirerek sürdürmeye devam etmiştir…

Şeffaf servis hizmeti anlayışımızla iş süreçleri , maliyetleri ile ilgili bilgileri müşterilerimizle paylaşarak güvenilirliğimizi perçinledik.

Putzmeister markası tarafından üretilen ürünlere ait orijinal yedek parçalarının tamamı yüksek kalite ve güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Orjinal yedek parça kullanarak beton pompalarının hem daha uzun ömürlü çalışmasını hemde verimli olmasını sağladık. Böylece iş güvenliğinide üst sıralara taşıdık.

3 Aslar grup olarak bölgelerimizde orijinal yedek parça stoğu bulundurmaktayız. Kaliteli servis hizmetlerinin sürekli bulunabilir, kaliteli, orijinal yedek parçalar ile sağlanabileceği satış sonrası hizmetlerimizin ana ilkeleri arasındadır.

Biz 3 Aslar grup olarak onurumuzu ve kendimize olan saygımızı her şeyin üzerinde tutarız, iş ahlakının ilkeleri iş yaşamımızın temelini oluşturur.

Yönetim anlayışımız insana saygıya dayanır hepimizin kendimizi etkileyen her konuda söz söyleme ve bilgi edinme hakkına sahip olduğuna inanırız.

Kişisel yeteneklerimizin en üst sınırına kadar kendimizi geliştirmeyi hem hakkımız hem de görevimiz olarak görürüz.

Katılımcı yönetimin bize getirdiği sorumluluğun, tüm gücümüzle kuruluşumuzun amaç ve hedefleri doğrultusunda çalışmak olduğuna inanırız.Çalışma düzenimizin kurallarına özenle uymaya birbirimize olan saygının gereği olarak bakarız.

Huzurlu bir çalışma ortamı yaratmada takım ruhunun ortak sinerjinin ve iletişiminin gücüne inanılınır.Çalışanlarına değer katarak mesleki eğitim ve gelişime  olanak tanır başarıyı ödüllendirir.

Müşteri sadakâtini arttırmak, çalışmalarımızın devamlılığını sağlamak için müşteri ilişkileri departmanımız belirli aralıklarla müşterilerimizi ziyaret eder, sorunlarını dinler ve hızlı bir şekilde çözüm üretir. Müşteri hizmetlerimizin bu çalışması müşterilerimizle aramızda güçlü bağlar oluşmasına, aynı zamanda rekabetçi ortamda müşterilerimize daha iyi hizmet vermemizi sağlamaktadır.

Oluşturulma: 13-03-2017 09:07 Okunma: 2187