Sign In

x
#

Gri Personel Kıyafetleri

Gri Personel Kıyafetleri, iş elbiseleri alanında uzun geçmişi, engin deneyimleri, tecrübeli kadrosuna ve profesyonel saha tecrübesinin sonucunda oluşmuştur. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tasarımlarımız ve ürünlerimiz şekillendirildi. Kaliteli ürünü, zamanında iş teslimini ve ticarette dürüstlüğü ilke edindik.

 

Birçok müşterimiz tarafından tercih ediliyor olmasının altında yatan en önemli sebep, onların talep ve beklentilerini dikkate almamız ve bu doğrultuda kendimizi geliştirmemizdir. Daha kaliteli, daha dayanıklı ve daha rahat ürünler geliştirme üzerinde yoğunlaştık. Kurumsal tekstil konusunda her gün müşteriyle birlikte gelişen şirketimiz; Aşçı takımları, Mutfak – Garson – Komi iş elbiseleri, Otel personel elbiseleri, İş tulumu, İş önlüğü, Yelek, Özel iş montları, Güvenlik iş elbiseleri, Pilot ve Hostes Üniformaları, Hastane iş elbiseleri gibi alanlarda müşterilerine sınırsız imkânlar sunmaktadır.

 

Bu anlayış ve değerlerimizle ilkelerimizi birleştirdik ve insana saygılı, gelişime ve teknoloji takibine önem veren kaliteden ödün vermeyen bir yapıyla iş elbiseleri konusunda uzmanlaştık. Bundan sonra da Gri Personel Kıyafetleri, iş elbiseleri alanında hayata ve müşterilerine değer katmaya devam edecek.

MİSYONUMUZ

 

Her zaman daha iyiyi hedefleyerek, her sektörde üretimde kaliteyi arttıran, teknolojiyi yakından takip ederek çalışanlara işini sevdiren, sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamına katkıda bulunan örnek bir kuruluş olmak.

VİZYONUMUZ

 

Personel Kıyafetleri konusunda Sunduğu çözümlerle, Kalitesi ve farklı tasarımlarıyla Dünyada ve Türkiye’de bir numara olmak.

HİZMET ANLAYIŞIMIZ

 

Gri Personel Kıyafetleri hizmet kalitesinin üretim kalitesi kadar önemli olduğunun bilincindedir. Bu anlayış bir kurum misyonu şeklinde benimseyen Gri Personel Kıyafetleri, satış öncesi ve sonrası istikrarlı tavrıyla her zaman müşterisinin yanında olmuştur.

ADRESLERİMİZ
 

Merkez

Adres: Cihangir mahallesi Meşrutiyet Caddesi  No:15/1 Avcılar/İstanbul

Tel : 0 (212) 422 4948

 

Şube
Adres : Cihangir mahallesi. E-5 yanyol No: 267/ Kat: 2
Avcılar/İstanbul

Tel : 0 (212) 629 0 333

Oluşturulma: 19-02-2018 12:34 Okunma: 1580