Sign In

x
#

İrem Candar'ın Yeni Albümünün Çıkış Şarkısı 'Beni Bana Bırakıp'

İrem Candar'ın 'Gül ile Akide' adlı ikinci albümü 23 Mayıs Çarşamba günü müzikseverlerin beğenisine sunuluyor. Safa Hendem ve Mehmet Cem Ünal ile bir araya gelerek yapımcı koltuğunda oturduğu albümün dinleyici ile buluşan ilk video klibi 'Beni Bana Bırakıp' Alper Yamak yönetmenliğinde çekildi.

'Gül ile Akide' içinde her biri kendi kişiliğinden yola çıkan ve farklı tarzda olan dokuz şarkıyı barındırıyor. Şarkılar, dinleyicisinde güzel düşüncelere yer veren sözlere sahip. Candar, albümünde sevginin en büyük iyileştirici olduğu düşüncesini ve güzel günlerin geleceği umudunu hissettiriyor. Özellikle Fırat Tanış ile düet yaptığı 'Sevmeye Geldik' adlı şarkısında bu duygular açıkça dinleyiciye geçiyor.

Teoman'ın 'Söz Müzik Teoman' adlı albümündeki 'Duş' tanınmasını sağlayan ilk şarkı oldu. Yine Teoman'ın 2011'de çıkardığı 'Aşk ve Gurur' albümündeki 'Bana Öyle Bakma' şarkısına düet yaparak popülerliğini artırdı. Bu İskender Paydaş'ın dikkatini çekti ve 2012'deki 'Zamansız Şarkılar' projesinde 'Kar Beyazdır Ölüm' şarkısını söylemek için davet aldı. Aynı yıl çıkış albümü olan 'Erik Ağacı'ını yayınladı

Oluşturulma: 08-06-2018 13:11 Okunma: 1133