Sign In

x
#

Nusret Gökçe'nin Restoranında Yanan Kadın, Masa Beklerken Alevler İçinde Kaldıklarını Söyledi

İstanbul Etiler'de bulunan Nusr-Et restoranında dün akşam yapılan alev şov sırasında bazı müşteri ve çalışanlar yaralandı. Yaralılar arasında bulunan ve partnerinin durumu ağır olan Viktor Hajicek, BBC Türkçe'ye yaptığı açıklamada, restoranda masa bekledikleri sırada bir anda alevler içinde kaldıklarını söyledi.

"RESTORAN ÇALIŞANLARI BİZE YARDIMCI OLMADI"

Yüzünde ve elinde yanıklar oluşan Çek uyruklu Hajicek'in partneri yangında ağır yaralandı. Yaşadıklarının kabus gibi olduğunu, olay sırasında restoranda çok sayıda insan olduğunu söyleyen Hajicek, restoran çalışanlarının kendilerine çok da yardımcı olmadığını, Nusret Gökçe'yi ise görmediklerini söyledi."PAZARTESİ GÜNÜ HASTANE YÖNETİMİ AÇIKLAMA YAPACAK"

Hajicek, şu an bölgedeki bir özel hastanede olduklarını, Pazartesi günü hastane yönetiminin açıklama yapacağını söyledi.

NE OLMUŞTU?

Olay dün saat 21.30 sıralarında yaşandı. Görgü tanıklarının anlatımlarına göre restoranın bar kısmındaki masa üzerinde iki çalışan alev şova başladı. Ancak masanın üzerindeki alevler bir anda etrafa sıçradı. Bu sırada bir çalışan, elindeki bidondan alevlerin üzerine bir sıvı dökmesiyle alevler daha da büyüdü. Olayda hafif şekilde yaralanan 3 turist, polise verdikleri ifadelerde restoran sahibi ve çalışanlarından şikayetçi olduğunu söyledi.Alev şovunu yapan iki çalışanın da vücutlarında yanıklar oluştu. Şüpheli olarak ifadeleri alınan 2 çalışanın hastanede tedaviye alındığı ve sağlık durumlarının iyi olduğunu öğrenildi. Olayda yüzünde ve elinde yanıklar oluşan Çek uyruklu Hajicek'in partneri yangında ağır yaralandı. Krisryna Tresnakova'nın kıyafetlerinin tutuştu ve kadının vücudunda yanıklar oluştu. Ağır yaralanan kadın, ambulansla Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Oluşturulma: 29-09-2018 08:29 Okunma: 344