Sign In

x
#

Serkan Ölçer Orkestrası ve Gökhan Türkmen Bir Arada!

Serkan Ölçer Orkestrası ve Gökhan Türkmen Bir Arada!

Birçok ünlü sanatçı ile sahne ve stüdyo müzisyenliği, aranje ve orkestra şefliği çalışmalarını yürüten başarılı müzisyen Serkan Ölçer, kendisi gibi müzisyen olan eşi Ece Ölçer ile birlikte kurdukları Serkan Ölçer Orkestrası ile dinleyicilerin karşısına çıkıyor. 

Birlikte müzik yapmaktan ve üretmekten büyük keyif alan ikili, Çağlar Haznedaroğlu, Doruk Çebi, Elif İnce Çolak, Ezgi Ercan, İlter Dirin, Niyaz İsmailov ve Türker Çolak gibi çok değerli müzisyenlerin bir araya geldiği Serkan Ölçer Orkestrası ile ilk projelerine başarılı sanatçı Gökhan Türkmen ile başlıyor.

Bu zamana kadar Mustafa Ceceli, Hande Yener, Ziynet Sali, Burcu Güneş ve Emre Kaya gibi isimlerin şarkılarına düzenlemeleri ile katkıda bulunan Serkan Ölçer'in kurduğu orkestranın ilk şarkısı olan 'Zar'ın sözleri Serkan Söylemez, müziği Gökhan Türkmen ve düzenlemesi Serkan Ölçer imzası taşırken, klibin yönetmen koltuğunda ise Murat Joker oturuyor. 

Görüntü yönetmenliğini Varol Şahin'in üstlendiği video klipte, Serkan Ölçer Orkestrası ve Gökhan Türkmen'in performans görüntüleri, aşkın dansı tango sahneleriyle buluşuyor.

Projenin kapak fotoğrafı Murat Joker, tasarımı ise Cihan Erel imzasını taşıyor.

Oluşturulma: 28-02-2017 06:10 Okunma: 364